Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW6010F1, Пегла на пареа, Боја Црно-зелена, 2400W, 0-40г
Достапност:
Шифра: 64549
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 492

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW6010F1, Пегла на пареа, Боја Црно-зелена, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа, Ударна пареа 180г/мин, воден канистер 300 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, автоматско регулирање на пареа,EKO, 3D микро инокс плоча, должина на кабел 2м.
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019