Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV3830E0, Пегла на пареа, Боја светло плава, 2200W, 0-30г/
Достапност:
Шифра: 64546
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1302

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV3830E0, Пегла на пареа, Боја светло плава, 2200W, 0-30г/мин- пареа, 100г/мин-пареа ,воден канистер 270 мл, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на кабел 2м
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019