Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux ZB5003W, Мини рачна правосмукалка, Rapido серија, Цик
Достапност:
Шифра: 68610
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 939

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux ZB5003W, Мини рачна правосмукалка, Rapido серија, Циклон филтер технологија, бела боја, 0.5л капацитет за отпадоци, 3.6V NiMh батерија на полнење, дупла филтрација, индикатор за ниво на батерија, автоматско исклучување при полнење, вклучена база за полнење со 5 позиции, тркалца кои не ја гребат површината, вклучени делови за тешко пристапни места, 10 минути независна работа
Напреден Филтер
Бренд Electrolux
Можеби ќе Ве интересира