Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR Резервен филтер B100-5, капацитет 300 литри, за употреб
Достапност:
Шифра: 66145
Прегледи: 1056

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR Резервен филтер B100-5, капацитет 300 литри, за употреба со GARRY, GRATIS, ULTRA, ART, PREMIUM, PRESTIGE, TRIUMPH
Напреден Филтер
Бренд AQUAPHOR
Можеби ќе Ве интересира