Brand: ST
Model: ST HEPA филтер, Superior Technology, ХЕПА филтер за модел ST VCC
Stock:
Product Code: 31931
Warranty (days): 360
Viewed: 652

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HEPA филтер, Superior Technology, ХЕПА филтер за модел ST VCC-4700SRT
Advanced Filter
Бренд ST
Related Products