Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер, Superior Technology, ХЕПА филтер за модел ST VCC
Достапност:
Шифра: 31931
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 480

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HEPA филтер, Superior Technology, ХЕПА филтер за модел ST VCC-4700SRT
Напреден Филтер
Бренд ST