Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY EM 25 Bottom trainer, Мускулен електростимулатор
Достапност:
Шифра: 69440
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 469

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY EM 25 Bottom trainer, Мускулен електростимулатор посбено наменет за мускули на задникот (глутеални мускули), 15 нивоа на интензитет, 4 електроди, нежен и флексибилен за употреба, автоматско исклучување, вклучен самолеплив гел филм, 2x АА батерии се вклучени
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Можеби ќе Ве интересира