Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E846E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Профес
Достапност:
Шифра: 68562
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 733

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E846E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Професионали Wtech 32мм сечила, CMS движење на сечилата, Самоподмачкување, Нагодување од 0.5 до 15мм, Прецизност 0.5мм, Работи жично и безжично, Безжична работа 40мин
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Можеби ќе Ве интересира