Brand: BaByliss
Model: BaByliss E856E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Профес
Stock:
Product Code: 68561
Warranty (days): 360
Viewed: 742

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E856E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Професионали Wtech 34мм сечила, CMS движење на сечилата, Нагодување од 1 до 18мм, Прецизност 1мм, Работи жично и безжично, Безжична работа 45мин
Advanced Filter
Бренд BaByliss
Related Products