Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E856E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Профес
Достапност:
Шифра: 68561
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 579

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E856E, Безжична машинка за бричење, Водоотпорна, Професионали Wtech 34мм сечила, CMS движење на сечилата, Нагодување од 1 до 18мм, Прецизност 1мм, Работи жично и безжично, Безжична работа 45мин
Напреден Филтер
Бренд BaByliss