Бренд: ST
Краток опис: ST MS-1363P 4D, Superior Technology, Безжична Машинка за бричење
Достапност:
Шифра: 31919
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1442

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MS-1363P 4D, Superior Technology, Безжична Машинка за бричење со три глави, 4D GyroFlex систем на бричеењ кој се приспособува на контурите на лицето, црна/златна боја, ЛЦД диспеј за статус на батерија, водоотпорна, три глави за бричење со двослојни сечила од нерѓосувачки челик, за мокро и суво бричење, може да се употребува и жичано со кабел, дизајн кој се приспособува на вашето лице, заклучување на уредт при патување, база за полнење, четка за чистење, литиумска батерија на полнење, континуирана работа од 60 минути
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира