Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава
Достапност:
Шифра: 66904
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 425

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава која се вади за лесно чистење, АА батерија, заштитно капаче, 100% сигурносно кратење без можност од повреди
Напреден Филтер
Бренд BaByliss