Brand: BaByliss
Model: BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава
Stock:
Product Code: 66904
Warranty (days): 360
Viewed: 521

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава која се вади за лесно чистење, АА батерија, заштитно капаче, 100% сигурносно кратење без можност од повреди
Advanced Filter
Бренд BaByliss
Related Products