Бренд: Philips
Краток опис: Philips NT5175/16, Тример за нос, Боја Црно Сина, Безжична употр
Достапност:
Шифра: 33176
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 460

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips NT5175/16, Тример за нос, Боја Црно Сина, Безжична употреба, 4 прилагодувања на должина, целосно се мие, нема потреба од подмачкување, капаче, 3 чешлиња, AA battery
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира