Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC5440/15, Машинка за шишање, Боја Црно Сива, жичана и б
Достапност:
Шифра: 33168
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 891

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HC5440/15, Машинка за шишање, Боја Црно Сива, жичана и безжична употреба, Должина од 0,5-23мм, Ширина на сечиво 41мм, Самоостречки сечива, 8 часа полнење, 75 мин работа, Battery type: Ni-MH
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира