Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE224/00, Депилатор, Боја Бело-зелена, 2 брзини, број н
Достапност:
Шифра: 72430
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 831

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE224/00, Депилатор, Боја Бело-зелена, 2 брзини, број на дискови 21, глава што се мие, четка за чистење, 15V