Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI950/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжичн
Достапност:
Шифра: 72364
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3805
Редовна Цена:
27,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 27,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRI950/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжична и жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело и лице, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, полнење 100 мин, работа мин 370 флешови

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира