Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1994/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана
Достапност:
Шифра: 72177
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1447

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SC1994/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, бесплатна Lumea апликација
Можеби ќе Ве интересира