Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRL140/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, мокро и
Достапност:
Шифра: 71993
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 767

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRL140/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, мокро и суво користење, капаче, четкичка, торбичка, Lithium-ion батерија, 1 час користење, 8 часа полнење
Можеби ќе Ве интересира