Бренд: Philips
Краток опис: Philips BCR372/00, Дискови за стругач на пети, 2 парчиња
Достапност:
Шифра: 71928
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BCR372/00, Дискови за стругач на пети, 2 парчиња

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира