Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6342/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, 2 x AA
Достапност:
Шифра: 71926
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 659

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP6342/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, 2 x AA батерии, мокро и суво користење, капаче, четкичка, торбичка
Можеби ќе Ве интересира