Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE631/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број
Достапност:
Шифра: 71925
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 435

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE631/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, мокро и суво користење, додатоци за: масажа, лице, интимна зона, тример за бикини, оптегнување на кожа, глава за бричење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, брзо полнење 1,5 час
Можеби ќе Ве интересира