Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE605/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 71923
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 353

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE605/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, суво и мокро користење, четка за чистење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, брзо полнење 1,5 час
Можеби ќе Ве интересира