Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2902F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, Вибри
Достапност:
Шифра: 71851
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 250

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP2902F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, Вибрирачка глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, чистење на главата под вода, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење, Торбичка

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира