Бренд: Philips
Краток опис: Philips BCR430/00, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, We
Достапност:
Шифра: 71558
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 598

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BCR430/00, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Wet and dry, Диск што се вади и мие, дополнителен диск, безжична работа, батерија на полнење
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира