Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp f
Достапност:
Шифра: 71528
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 998

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, додаток за тело и лице, UV филтер, адаптер 24V / 1500mA,
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира