Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2702F0, Стругач на пети, Боја Црна, 2 брзини, Ваљак шт
Достапност:
Шифра: 71323
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 738

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP2702F0, Стругач на пети, Боја Црна, 2 брзини, Ваљак што се вади и мие, дополнителен ваљак, кабел 2м
Можеби ќе Ве интересира