Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta MP4010F0, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Ваљ
Достапност:
Шифра: 71322
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 836

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta MP4010F0, Стругач на пети, Боја Бела-Сина, 2 брзини, Ваљак што се вади и мие, дополнителен ваљак, работи на батерии ААА
Можеби ќе Ве интересира