Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2810F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Достапност:
Шифра: 71319
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 511

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP2810F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење
Можеби ќе Ве интересира