Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC2005/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, Филтер
Достапност:
Шифра: 69214
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 705

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SC2005/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, Филтер за тело и бикини + Филтер за лице, безжичен, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, полнење 100 мин, работа мин 370 флешови
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира