Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6423/00, Боја Бела, Депилатор, 2 брзини, број на диско
Достапност:
Шифра: 69152
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 993

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP6423/00, Боја Бела, Депилатор, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, глава за бричење, чешел, торбичка, 13V / 400mA
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира