Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број
Достапност:
Шифра: 69149
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 770

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, мокро и суво користење, додатоци за: масажа, лице, интимна зона, тример, оптегнување на кожа, глава за бричење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, брзо полнење 1,5 час
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019