Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HL 40, Безжичен Апарат за депилација со топол вос
Достапност:
Шифра: 68922
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY HL 40, Безжичен Апарат за депилација со топол восок, погоден за салони, длабоко отстранување на влакната, ја овлажнува кожата, 2 кертриџи за восок кои може да се загреваат истовремено во двете посебни комори за загревање, станица за топлење, вклучени 50 ленти за депилација
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones