Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Ј
Достапност:
Шифра: 68920
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 480

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација, 3 температури и 2 брзини на вентилатор, копче за ладен воздух кое може да се заклучи во работна положба, Коцентратор + Дифузер, отстранлив филтер, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019