Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY IPL 9000+ SalonPro System, Професионален IPL Ласе
Достапност:
Шифра: 68912
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 909

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY IPL 9000+ SalonPro System, Професионален IPL Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на влакната до 50% за 3 до 4 третмани, Интегриран УВ филтер за заштита на кожата, Кертриџ со 100000 светлосни импулси, Контакт сензор за препознавање на пигментот на кожата, Сигурносно стакло, Третман на цело тело трае околу 26мин, XXL 7цм2 светлосна површина за побрз третман, може да се употребува и на лице
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Можеби ќе Ве интересира