Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ES-ED20-V503, Безжичен депилатор, виолетово бела боја,
Достапност:
Шифра: 67427
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 308

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC ES-ED20-V503, Безжичен депилатор, виолетово бела боја, двојни 48 дискови, Wet & Dry за суво и мокро депилирање, може да се мие, глава за депилирање раце и нозе, ЛЕД осветлување, вклучена торбичка, само безжична употреба
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира