Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss G898E, Најбрзиот во светот Безжичен Депилатор 2 во 1 We
Достапност:
Шифра: 66894
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 272

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss G898E, Најбрзиот во светот Безжичен Депилатор 2 во 1 Wet & Dry (депилирање, бричење), Иновација: Ротирачка глава, 72 дискови, 2200 акции во секунда, автономна работа 40мин, Вградено светло, депилација на најмали влакна, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, специјално обложени дискови со сребро и јони за антибактериска заштита, Вклучени 3 кертртиџи со сечива, Главата се вади и се мие, Масирачки дел на главата за полесна депилација, четка за чистење, протекционо капаче, футрола, литиумска батерија
Напреден Филтер
Бренд BaByliss

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира