Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss G850E, Безжичен Депилатор Wet & Dry, 22 дискови, 1900 в
Достапност:
Шифра: 66891
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 528

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss G850E, Безжичен Депилатор Wet & Dry, 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, автономна работа 40мин, Вградено светло, депилација на најмали влакна, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, Главата се вади и се мие, Масирачки дел на главата за полесна депилација, четка за чистење, протекционо капаче, футрола, литиумска батерија
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019