Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 врт
Достапност:
Шифра: 66889
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 864

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, 40мин автономна работа, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, Главата се вади и се мие, четка за чистење, протекционо капаче, Батерија на полнење
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Можеби ќе Ве интересира