Бренд: ST
Краток опис: ST HS-Z220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керам
Достапност:
Шифра: 67816
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 310
Редовна Цена:
599 Ден.
24x КЛУБ РАТА 599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HS-Z220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки - розеви, 220 степени максимална температура, W, Систем против прегревање, Индикатор за вклучено/исклучено, заклучување на пресата
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира