Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник со ладно цедење, се цеди 90% од овошјето, 2 филтри, LED светло, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 1л

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HR1897/30

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник с
  • Шифра: 69128
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 24,990 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 17,495 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 24,990 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL

SAMSUNG VCC4550V36/BOL, Правосмукалка, Плава боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 360 W, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,249 Ден.

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за фил

AQUAPHOR PRESTIGE Бокал за филтрирање вода, Црвена боја, 2.8л капацитет на бокалот, 1.4л капцитет на..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

Olympia IV 14 Mosquito killer

Olympia IV 14 Mosquito killer

Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting, no vapours or odours, LED indicato..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

De Longhi EC 680.M

De Longhi EC 680.M

De Longhi EC 680.M, Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espres..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Rowenta RO8341EA

Rowenta RO8341EA

Rowenta RO8341EA, Правосмукалка, Боја Сина, според директиви на ЕУ, A/A/A/A класа, Моќност на моторо..

Редовна Цена 17,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,299 Ден.

ST EHS-1000N

ST EHS-1000N

ST EHS-1000N, Superior Technology, Електрично решо со 1 рингла, бела боја, 1000W, регулационен термо..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Gorenje BW330BY

Gorenje BW330BY

Gorenje BW330BY, Baby Collection Грејач за храна и шишиња, Бела боја, Моќност на грејачот: 330 W, То..

Редовна Цена 1,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,590 Ден.

BOSCH MFQ22100S

BOSCH MFQ22100S

BOSCH MFQ22100S, Рачен миксер, Бела боја, 375W, 4 брзини + турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Tefal GV9581E0

Tefal GV9581E0

Tefal GV9581E0, Пегла на пареа, Боја Бело златна, 2600W,(парогенератор), регулирачка пареа 180г/мин,..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

Rowenta CF4032D0

Rowenta CF4032D0

Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Преса со 2 типа на плочи, додаток за вит..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Philips FC8295/01

Philips FC8295/01

Philips FC8295/01, Правосмукалка, Боја Виолетова, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 350 W, ..

Редовна Цена 6,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,699 Ден.

BOSCH BHN09070

BOSCH BHN09070

BOSCH BHN09070, Мини Безжична акумулаторска правосмукалка на полнење, Сино сива боја, 9.6V, 300мл ка..

Редовна Цена 4,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,099 Ден.

ST HS-Z220

ST HS-Z220

ST HS-Z220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки - розеви, 220 степени ма..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Tefal DO546838

Tefal DO546838

Tefal DO546838, Кујнски Робот, Боја Црна, Моќност 800W, Голем сад од 3л, блендер од 1,25л со 6 брзин..

Редовна Цена 6,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,799 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Соковници