Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP320830, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1050W, Пр
Достапност:
Шифра: 72442
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 325

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XP320830, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1050W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.5л, приготвување на еспресо, автоматско исклучување

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира