Бренд: Philips
Краток опис: Philips CA6903/10, Филтер за вода AQUACLEAN, до 5000 кафиња
Достапност:
Шифра: 72134
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 374

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips CA6903/10, Филтер за вода AQUACLEAN, до 5000 кафиња
Можеби ќе Ве интересира