Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CM340811, Апарат за филтер кафе, Боја Црна, 600 W, стаклен
Достапност:
Шифра: 71423
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 359

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CM340811, Апарат за филтер кафе, Боја Црна, 600 W, стаклен сад за 6 кафиња - 0.6 литри, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира