Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS801000, Чаши за Капучино, 2 парчиња, стаклени, висина 11
Достапност:
Шифра: 71395
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 396

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XS801000, Чаши за Капучино, 2 парчиња, стаклени, висина 11цм, дијаметар 7.5цм
Напреден Филтер
Бренд Krups
Можеби ќе Ве интересира