Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP110531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Ob
Достапност:
Шифра: 71390
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1681

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
(Dolce Gusto) Krups KP110531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Oblo, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 0.8л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд Krups
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019