Бренд: Krups
Краток опис: Krups EA810570, Апарат за Еспресо, Боја Бела, Моќност 1450W, При
Достапност:
Шифра: 71384
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 497

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups EA810570, Апарат за Еспресо, Боја Бела, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, Приготвување на две кафиња истовремено, приготвување на еспресо, капучино и лате, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе
Напреден Филтер
Бренд Krups
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019