Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP341010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, При
Достапност:
Шифра: 71380
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 321

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XP341010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.1л, приготвување на еспресо, Термoблок
Напреден Филтер
Бренд Krups

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира