Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP344010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, При
Достапност:
Шифра: 71379
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 593

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XP344010, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1460W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.1л, приготвување на еспресо, капучино и лате, Easy Serving Espresso, Термoблок
Напреден Филтер
Бренд Krups
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019