Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECAM-28.46, Инокс, Луксузен Апарат за еспресо кафе и к
Достапност:
Шифра: 69609
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 682

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ECAM-28.46, Инокс, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, ЛЦД Дисплеј, Пумпа со притисок од 15 бари, Интегрирана Мелница за кафе со 250гр капацитет за зрна и 13 различни сетирања, Автоматско чистење и плакнење, Контрола на аромата и зачувување на аромата, Еко функција - автоматско исклучување, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Нов држач за филтер CREMA, Правење пена од млеко, 1.8л транспарентен резервоар за вода, Систем против капење, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, филтер за вода, програмирање на тврдоста на водата, 1450W
Можеби ќе Ве интересира