Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 680.M, Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и
Достапност:
Шифра: 69607
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 566

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 680.M, Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), инокс, Пумпа со притисок од 15 бари, Термоблок, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Филтер со дупло дно систем (DF double floor system), Правење пена од млеко, 1.4л транспарентен резервоар, Подгревач за чаша, содржи 3 филтри 1x (ESE DF) и 1x (2 cups DF) и 1x (1cup DF), Систем пртоив капење, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, Автоматско исклучување, 1350W
Можеби ќе Ве интересира