Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi BCO 264.1, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино с
Достапност:
Шифра: 69605
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 681

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi BCO 264.1, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино со ESE (Easy serving espresso pods) + Апарат за филтер кафе, Црна боја со инокс панел, Пумпа со притисок од 15 бари, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино , Резервоар за вода 1.2 литри, Електронски контроли, Тајмер 24 часа, Специјално копче за арома за подобро приготвување на кафето и подобар вкус - функционира со количина за помалку од 6 кафиња, Varyo system за одбирање јако или слабо кафe, Апарат за филтер кафе: Капацитет за 10 шолји кафе, дигитален часовник, тајмер 24 часа, систем против капење, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, Држач за лрема филтер, Филтер во форма на буквата V, Индикатор за ниво на вода, Капацитет на резервоар 1.3 литри, 1750W
Можеби ќе Ве интересира