Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 15720.BK, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја,
Достапност:
Шифра: 69603
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 359

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM 15720.BK, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, капацитет за 10 чаши или 1 литар, термо метален сад од инокс, Complete frontal access system - ставање вода и кафе без да се поместува апаратот - од само едно место, Копче за арома, систем против капење, автоматско исклучување после вриење, покажувач на ниво на вода, V shape филтер за вода, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 900W
Можеби ќе Ве интересира